Kariera w Diab Serwis

Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój. Chcąc zwiększyć dostępność naszych Pacjentów do opieki specjalistycznej poszukujemy lekarzy, pielęgniarki oraz pracowników biurowych.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu prześlij swoje CV na adres: przychodnia@diabserwis.com.pl

Praca dla lekarzy

Poszukujemy:

specjalistkę podologa
specjalistę geriatrę
specjalistę chirurgii ogólnej, chcącego zajmować się leczeniem ran przewlekłych
specjalistę kardiologa
specjalistę angiologa
specjalistę laryngologa
specjalistę diabetologa
specjalistę okulistę
specjalistę w ginekologii i położnictwa
specjalistę urologa
specjalistę neurologa
specjalistę endokrynologa
specjalistę dermatologa
specjalistę psychiatrę

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.

Praca dla rejestratorek medycznych:

POSZUKUJEMY PRACOWNIKA
na stanowisko REJESTRATORKA MEDYCZNA

Miejsce pracy: Chorzów

OFERUJEMY:
Konkurencyjne warunki pracy, miłą atmosferę i przyjazne środowisko pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczeń zdrowotnych pacjentom
Rejestrowanie pacjentów na wizyty w systemie rejestrowym
Przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji medycznej
Wydawanie wyników badań pacjentom
Porządkowanie dokumentacji pacjentów
Obsługa i opieka nad pacjentami w czasie pobytu w placówce

WYMAGANIA:
Wykształcenie minimum średnie
Mile widziana obsługa programu KS-Somed
Umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)
Dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność
Życzliwy stosunek do pacjentów, lekarzy i pozostałego personelu placówki
Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Praca dla pielęgniarek:

bez specjalizacji
ze specjalizacją w diabetologii
ze specjalizacją w chirurgii
ze specjalizacją w medycynie rodzinnej
ze specjalizacją w podologii

Praca dla dietetyków, fizjoterapetów, psychologów:

Psychodietetyka do poradni zaburzeń odżywiania.