Witam Państwa serdecznie.

Nazywam się Natalia Wyciślik-Piróg, z wykształcenia jestem położną.

Od czerwca 2021 roku posiadam tytuł doktora nauk o zdrowiu. Doświadczenie zawodowe zdobywam od ponad 13 lat – początkowo pracując na szpitalnym oddziale położniczym, a następnie jako położna środowiskowa i położna Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Od 7 lat piastuję również stanowisko wykładowcy akademickiego w murach śląskich oraz dolnośląskich uczelni medycznych. 

Moje zawodowe hobby to ultrasonografia, którą zajmuję się od siedmiu lat. Uczestniczyłam w warsztatach i kursach poświęconych tej tematyce oraz praktykowałam pod czujnym okiem najlepszych ultrasonografistów na Śląsku. Moje zainteresowanie naukowe stanowi zespół metaboliczny i cukrzyca ciążowa, uczestniczyłam w wielu konferencjach, zjazdach, sympozjach i warsztatach poświęconych kwestii opieki nad osobami dotkniętymi ww. zaburzeniami. Jestem również autorem artykułów naukowych opublikowanych w książkach, monografiach i czasopismach branżowych.

Moją misją jest świadczenie wysokiej jakości usług i poradnictwa położniczego dla kobiet ciężarnych, w okresie połogu, a także ogólnie pojęta edukacja zdrowotna.

Prywatnie jestem mamą pięcioletniego Mikołaja, miłośniczką literatury biograficznej oraz pasjonatką akwarystyki słodkowodnej. Zapraszam do kontaktu!